YEDİKULE KOLTUK YIKAMA

Yedikule koltuk yıkama olarak Yedikule mahallesinde sıcak su buharla yıkama yapan makinelerle yerinde koltuk yıkama , kanepe yıkama , çekyat yıkama , divan yıkama , halı yıkama , halıfleks yıkama , yatak yıkama , baza yıkama yapmaktayız. Yıkama yaparken kullandığımız temizlik malzemeleri hem derinlemesine temizlik hemde hijyen sağlamaktadır.

Yedikule koltuk yıkama fiyatları daima en uygun seviyelerde bulunmakta olup bunun yanı sıra beğeneceğinizi umduğumuz kampanyalar yapmaktayız , en dikkat çekici kampanyamız bize koltuk yıkama yaptıran müşterilerimiz aynı anda istedikleri takdirde yüzde elli indirimli olarak yerinde halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkama yapıyoruz.

Yıkanan koltukların kuruma süresi yaz ayları söz konusu olduğu zaman yaklaşık üç dört saati bulmaktadır , bahar aylarında yedi sekiz saatte kuruyan koltuklar kış aylarında yaklaşık on on iki saat gibi bir sürede kurumaktadır. Koltuk yıkama ile ilgili aklınıza takılan her sorunun yanıtını almak için yapacağınız tek şey bizi aramak…

Yedikule mahallesinde koltuk yıkama yapan yerler

Yedikule semtindeki koltuk yıkama firmaları

Yedikule bölgesinde koltuk yıkama şirketi

en ucuz fiyata koltuk yıkama yapan temizlik şirketleri

Koltuk yıkama fiyatları

Kanepe yıkama fiyatları

Çekyat yıkama fiyatları

Tek kişilik yatak yıkama fiyatları

Çift kişilik yatak yıkama fiyatları

Yerinde halı yıkama fiyatları

Halıfleks yıkama fiyatları 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir