TAYAHATUN KOLTUK YIKAMA

Tayahatun koltuk yıkama olarak Tayahatun mahallesinde koltuk yıkama , kanepe yıkama , köşe takımı yıkama , divan yıkama , çekyat yıkama , sandalye yıkama , berjer yıkama , yatak yıkama ve baza yıkama yapmaktayız. Yıkama yaparken sıcak su buharla uygulama yapabilen sanayi tipi makineler kullandığımız için hem yüzde yüz hijyen hem de yüzde yüz temizlik garantisi veriyoruz. Sizde yüzde yüz memnuniyet garantili bir şekilde yerinde yıkama yaptırmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Tayahatun mahallesinde nasıl koltuk yıkama yapıyoruz aşamaları size bir bir anlatalım ilk önce vakumlu makinelerle koltukların tozunu çekiyoruz. Hemen ardından sıcak su ve buharla köpür köpür koltukları yıkıyoruz sonrasında vakumla kirli suyu çekiyoruz bunun sonrasında dezenfektan ve parfümle son kez yıkama ve ardından vakumlama yapıp size koltuklarınızı mis gibi tertemiz teslim ediyoruz.

Tayahatun koltuk yıkama fiyatları hakkında en güncel bilgiyi almak için bizi aramanız en iyisi olacaktır biz burada koltuk yıkama fiyat listesi yayınlayıp en ucuz koltuk yıkama fiyatlarını ilan edebilir ama biz bunu yapmıyoruz  bunun nedeni sürekli yeni koltuk yıkama kampanyası yapıyor olmamız. Bu yüzden bizi arayıp hem koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi alabilir hem de koltuk yıkama için randevu alıp kayıt oluşturabilirsiniz.

Tayahatun yerinde halı yıkama fiyatları

Tayahatun yerinde halıfleks yıkama fiyatları

Tayahatun tek kişilik yatak yıkama fiyatları

Tayahatun çift kişilik yatak yıkama fiyatları

Tayahatun tek kişilik baza yıkama fiyatları

Tayahatun çift kişilik baza yıkama fiyatları

Tayahatun koltuk takımı yıkama fiyatları

Tayahatun köşe takımı yıkama fiyatları

Tayahatun sandalye yıkama fiyatları

Tayahatun çekyat yıkama fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir