TAHTAKALE KOLTUK YIKAMA

Tahtakale mahallesinde profesyonel temizlik şirketi elemanları ile yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Tahtakale mahallesinde yerinde verilen hizmetler şunlardır ; koltuk yıkama , kanepe yıkama , oturma grubu yıkama , köşe takımı yıkama , sandalye yıkama , berjer yıkama , halı yıkama , halıfleks yıkama , yatak yıkama ve baza yıkama gibi profesyonel ekipman ve uzman personel gerektiren işlerdir. En yeni koltuk yıkama makineleri ile en ucuz fiyata yüzde yüz memnuniyet garantili koltuk yıkama yaptırmak için bizi bir gün önceden arayıp kayıt yaptırın.

Tahtakale mahallesinde koltuk yıkama yaparken en iyi ekipmanları ve en iyi malzemeleri kullandığımız için her halükarda en iyi sonucu alıyoruz. Yüksek teknoloji ürünü profesyonel temizlik şirketi makineleri ile sıcak su ve buharlı yıkama yapıyoruz. Yıkama esnasında en etkili şampuanları ve en güçlü dezenfektan maddeleri kullanıyoruz. Yıkama yapılan koltuklardaki suyu vakumla ve koltuklarınızı vakumla çekip tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Bize yıkama yaptırırsanız koltuklarınız hem kirden hem de mikroplardan arındırıp tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Tahtakale mahallesinde bizi arayan kişilerin genellikle ilk sordukları soru koltuk yıkama fiyatları olmaktadır. Biz aslında bu yazıda fiyat listemizi sunabilirdik ama maalesef bazı temizlik temizlik firmaları bizim fiyatlarımızın bir iki lira altını kendi sitelerinde yayınlıyorlar. Biz bu duruma sebebiyet vermemek için en ucuz fiyata koltuk yıkama yaptığımız halde bunu burada yayınlamayıp bize bizzat telefon açan müşterilere telefonda söylüyoruz.

Tahtakale koltuk yıkama fiyatları

Tahtakale kanepe yıkama fiyatları

Tahtakale çek yat yıkama fiyatları

Tahtakale sandalye yıkama fiyatları

Tahtakale halı yıkama fiyatları

Tahtakale halıfleks yıkama fiyatları

Tahtakale tek kişilik yatak yıkama fiyatları

Tahtakale çift kişilik yatak yıkama fiyatları

Tahtakale tek kişilik baza yıkama fiyatları

Tahtakale çift kişilik baza yıkama fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir