SURURİ KOLTUK YIKAMA

Sururi koltuk yıkama olarak koltuk yıkama sektöründe öncü bir firma olmamızdan ötürü sıcak su ve buharla köpür köpür yerinde koltuk ve halı yakama yapmaktayız. İstediğiniz gün ve saatte geliyor ve evinizde gözünüzün önünde halı ve koltuklarınızı yıkayıp , temizleyip , vakumlayıp , kurutup , tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Koltuklarınızda ve halılarınızda uygun fiyata hem göz kamaştırıcı temizlik hemde derinlemesine hijyen istiyorsanız bizi tercih edin.

Sururi mahallesinde koltuk yıkama yapan elemanlarımız için en önemli öncelik yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Bizim için her koşulda müşteri daima haklıdır.Koltuk yıkama yaptıran müşterilerimizin söylediklerini asla kulak arkası etmeyiz tavsiyelerine uyarız daima memnuniyetlerini hedefleriz. Müşterilerimiz memnun olana kadar biz temizliğimize ara vermeyiz. Müşteri veli nimettir ilkesi ile hareket ederiz. Her zaman para kazanmayı değil gönül kazanmayı hedefleriz.

Sururi koltuk yıkama şirketi olarak titiz ve temiz bir yapıya sahip güler yüzlü  personelimizle sıcak su ile buharlı koltuk yıkama , yerinde evde koltuk temizliği , kaliteli temizlik malzemesi kullanımı , dezenfektan madde uygulaması , teknolojik ürünleri yakından takip etme , temizlik ve hijyen kurallarına uymak gibi ilkelerimizden dolayı gerçekten iyi bir yerinde koltuk ve halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Sururi mahallesinde koltuk yıkama yapan şirketler

Sururi mahallesinde koltuk yıkama firmaları

Sururi mahallesinde en ucuz koltuk yıkama yapan şirketler

Sururi mahallesinde en ucuz fiyata koltuk yıkama firması

Sururi mahallesinde yerinde yatak yıkama fiyatları

Sururi mahallesinde yerinde koltuk yıkama fiyatları

Sururi mahallesinde yerinde  halı yıkama fiyatları

Sururi mahallesinde yerinde halıfleks yıkama fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir