MİMAR HAYRETTİN KOLTUK YIKAMA

Mimar Hayrettin mahallesi temizlik şirketi elemanlarımızın yerinde verdikleri temizlik hizmetleri ; koltuk takımı yıkama , oturma grubu yıkama , köşe takımı yıkama , tekli koltuk yıkama , ikili koltuk yıkama , üçlü koltuk yıkama , divan yıkama , sedir yıkama , çek yat yıkama , sandalye yıkama , berjer yıkama , yatak yıkama , baza yıkama , halı yıkama , halıfleks yıkama gibi ancak profesyonel temizlik şirketi elemanlarının kolaylıkla başarabilecekleri işlerdir.

Mimar Hayrettin koltuk yıkama şirketi elemanlarımız evinizin , iş yerinizin veya ofisinizin ortamında yerinden oynatmadan koltuklarınızı ve halılarınızı yıpratmadan en iyi şekilde temizlerler. Koltuk yıkamaya başlarken öncelikle sanayi tipi elektrik süpürgesi ile koltuklarınızı tozlardan arındırıyoruz sonrasında özel dezenfektan sıvı püskürtüp kısa bir süre mikropların ölmesi ve kirlerin yumuşaması için bekliyoruz. Ardından yüzeysel bir fırçalama yapıyor ve kirleri kabartıyoruz. Sonrasında döşemelere şampuan sürüyoruz sıcak su ve buharla şampuanı köpürtüp koltuk yıkama fırçası ile yüksek devirde güzelce fırçalama yapıyoruz. Yıkama işlemi sona erdikten sonra vakumla bütün kirli suyu çekip koltuk veya halılarınızı tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Mimar Hayrettin koltuk yıkama firması kendi bölgesinde en ucuz fiyata koltuk yıkama yapan temizlik firması olmasının yanında yaptığı kampanyalarla müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. Bize koltuk yıkama yaptıran müşterilerimizin aynı gün talep ettikleri takdirde bütün diğer eşyalarını yarı yarıya indirimli olarak yıkayıp temizliyoruz. Konuyu biraz daha açıklayalım diyelim ki bizim firmamıza koltuk yıkama yaptırdınız aynı gün içinde talep ettiğiniz takdirde halılarınızı yarı fiyatına yıkıyoruz hemde yerinde getir götür derdi olmadan.

Mimar Hayrettin Civarında koltuk yıkama

Mimar Hayrettin bölgesinde koltuk takımı yıkama

Mimar Hayrettin yakınlarında koltuk kanepe yıkama

Mimar Hayrettin civarında halı koltuk yıkama

Mimar Hayrettin mahallesi yerinde koltuk yıkama fiyatları

Mimar Hayrettin mahallesi yerinde kanepe yıkama fiyatları

Mimar Hayrettin mahallesi yerinde çekyat yıkama fiyatları

Mimar Hayrettin mahallesi yerinde tek kişilik yatak yıkama fiyatları

Mimar Hayrettin mahallesi yerinde çift kişilik yatak yıkama fiyatları

Mimar Hayrettin mahallesi yerinde halı yıkama fiyat listesi

Mimar Hayrettin mahallesi yerinde halıfleks yıkama fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir